Bali Evi ve Hasır Kamelya

Bali evi kaplama özellikle yazlık bölgelerde kullanılır. Şık ve estetik tasarımlara sahip olan Balievleri aynı zamanda oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Saz Kamış internet sitesini ziyaretederek Bali evi kaplama hizmetlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bali Evi Hasır Kamelya Modelleri

Bali evi kaplama, geleneksel Bali alang-alang saz malzemelerini mükemmel bir şekilde takliteder. Doğal malzemelerden tasarlanan Bali evi kaplama geri dönüştürülebilir özelliklere sahiptir.Toksik olmayan ve güvenli bir şekilde kullanılan bu tasarımın bakıma ihtiyacı yoktur.

Hasır kamelya

Haşereye karşı güvenli olan Bali evi kaplama, rahat ve pratik bir kullanım sunar.Bali evi kaplama genel olarak güneş ışınlarına karşı korumalıdır ve sürekli olarak güneşe maruzkalsa bile herhangi bir şekilde yıpranmaz ve hasar görmez. Bali tarzı, daha açık tonlu, dayanıklıve sağlam özelliklere sahip bu kaplama stabildir.Endonezya’da yüzlerce yıldır alang alang sazlarından üretilen, Bali, Lombok, Sumbawa, Timorve Sumba adalarında geleneksel bir çatı kaplama sistemi olarak kullanılmaktadır.

Malzemenin bufarklı yerlerde uygulanmasında küçük farklılıklar vardır ancak en temiz ve en güçlü biçimBali’de bulunur.Bazı ülkelerde alang alang saz türü cildi kesme eğilimi nedeniyle bıçak otu olarak bilinir. Sert vedirençli bir saz çeşididir ve en zorlu koşullarda ve zayıf zeminde çok iyi bir şekilde büyür.

Engüçlü örneklerden bazıları, kumsalların kenarlarındaki kumlu kenarlarda ve uçurumlarıntepelerinde bulunur. Bali’deki turizm projeleri için alang alang sazı talebi ve sahil kenarındakiotellerdeki kaybı nedeniyle, normalde diğer çiftçilik için kullanılan verimli topraklarda çok fazlaalang alang üretimi olmuştur ve ayrıca daha hızlı hasat almak için gübre kullanılmıştır. Buhammaddeden yapılan alang alang, çatı malzemesinin ömrünü uzatır.

Hasır Kamelya Nerelerde Kullanılır?

Tatillerde özellikle güneşin yoğun olduğu yaz dönemlerinde kamelyalar, balkonlar, bahçeler,localar ve plajlar için Bali evi kaplama idealdir. Bali evi kaplamalarının pek çok farklı kullanım alanı vardır. Çok yönlü bir şekilde uygulanan Bali evi kaplamalarını plajlarda, yazlık evlerde,otellerde, restoranlarda, sitelerde, özel mekanlarda, bahçelerde, parklarda ve ormanlardakullanabilirsiniz.Özellikle yaz tatillerinde Bali evi kaplama, dekoratif olarak tropikal bir iklimde hissettirebilir.

Hasır kamelya

Harika bir kokteyl, güneş gözlükleri ve kitabınızla Bali evlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.Güneşlenirken, yüzerken, plajda dinlenirken, bahçede ya da kamelyada otururken, yazlık evlerdesevdiklerinizle ve ailenizle sohbet ederken, restoranlarda ve otellerde misafir ağırlarken Balievlerini kullanabilirsiniz.

Tatillerinizi ve sıcak yaz günlerini daha eğlenceli bir şekilde geçirmekiçin bu tür şık dekor ürünlerinden faydalanabilirsiniz.Bali stili çatılar, ısıya karşı iyi bir yalıtım sağlar ve hem içeriden hem de dışarıdan bakmak çokçekicidir. Bali evi kaplamaları oldukça hoş görünür ve tropikal bir havası vardır. Bali evikaplama uygulamaları genel olarak yirmi yıla kadar dayanıklı olabilir ve oldukça uzunömürlüdür. Bali evlerinin dayanıklılığı birçok faktöre bağlıdır.

Hasır kamelya

Organik malzemelerden yapıldığıiçin alang alang çatısı, sürekli bir bozunma süreci altındadır. Kullanılan malzemenin kalitesi vemiktarı, çatının eğimi, rüzgar hasarı, üzerine düşen bir üst çatıdan su olup olmadığı ve sarkanağaçların olup olmadığı gibi faktörler kullanım ömrünü belirler. Uzun süreli yağmurdönemlerinde hem yaprakları düşürür hem de dış yüzeyin kurumasını önler.

Hasır Kamelya Fiyatları

Bali evi fiyatları kullanılan malzemelerin yapısına, özelliklerine, tasarımlarına, boyutlarına vekullanımlarına göre değişiklik gösterir. Bali evi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak içininternet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.