Doğal Ot Kaplama

Doğal ot çatı, saçaklı ve püsküllü doğal hasır çatı kaplamaları ile eşsiz ve tropikal mekanlara sahip olacaksınız...

Doğal Ot Çatı Modelleri

Doğal ot çapı kaplama, Afrika stili kamelyalarda kullanılır. Doğal, organik ve şık bir görünümsunan doğal ot çatı kaplama yapıların, dış mekanların ve binaların dekorasyonuna hoş birdokunuş ekler. Doğal ot çatı kaplama modelleri için internet sitemizden bizlere ulaşıp detaylıbilgi alabilirsiniz.


Doğal Ot Çatı Kaplamaları

Safari stili görünümleriyle doğal ot çatı kaplamaları, oteller, tatil köyleri, eğlence parkları,hayvanat bahçeleri, restoranlar, barlar, tiki kulübeleri, plajlar, kamelyalar, yazlık evler vesitelerde kullanılır.İster esintiyle hafifçe sallanan hasır gölgelik zarafetini, ister doğal ot çatı kaplama ile rustik adacazibesi olsun, doğal ot çatı kaplamalı barınaklar, rahat, az bakım gerektiren bir egzotikambiyans yaratmak veya tropikal atmosfer için en güzel ve pratik seçimdir.

Bu dekorasyon ürünleri, sıcak hava doğal otların altına hapsolmak yerine yükseldiğinden, diğeralternatiflere göre önemli ölçüde daha serin bir gölge sağlar. Bu, doğal ot çatı kaplamalarınıbahçe şemsiyeleri ve barlardan, tema parkı piknik pagodalarına kadar her şey için ideal kılar.

Kurulumu ve bakımı kolay olan doğal ot malzemelerimiz uzun ömürlüdür, şaşırtıcı derecededayanıklıdır ve yüksek rüzgara ve şiddetli yağmura son derece iyi dayanabilir. Ağır kar yüklerinedayanabilen seçenekler bile sunuyoruz.Doğal ot, doğal sazın daha az pratik olduğu projeler, iklimler veya koşullar için mükemmel biralternatiftir. Doğal ot seçeneklerimiz toksik değildir, UV ışınlarına dayanıklıdır, yüzde 100 geridönüştürülebilir, en sert hava koşullarında dayanır.

 

Doğal Ot Çatı Kaplaması Modelleri

Doğal ot çatı kaplaması, en çok tiki kulübe yapıları ve tiki barları için kullanılan bir malzeme olarak bilinir. Bununla birlikte, tiki doğal ot çatı kaplaması dekoratif bir vurgudan çok daha fazlasıdır. Tüm doğal tiki kulübeleri gibi doğal ot çatı kaplamaları da işlevsel ve çok yönlüdür.

İç duvarlarda, dış duvarlarda veya çatıda dış mekan yapılarını yalıtmak için mükemmeldir.Ateşe dayanıklı doğal ot çatı kaplamaları, kesme sırasında dayanıklılık sağlamak için arka taraftasıkıca örülmüş ve ön tarafta saçaklanmıştır. Çoğu proje için yalnızca tek bir katmana ihtiyaçduyulduğundan, bu paradan tasarruf etmenizi sağlar.Rulo çatı kaplaması açık hava veya katı bir yüzey gerektirecektir, uygulama mevcut bir çatı veyaduvar ise yüzey görevi görecektir.

Bu malzemenin sağlam bir çatıya monte edilerek açık havaçatı için tasarlandığını unutmayın, doğal ot çatı kaplama uygulandığında bile ömür beklentisiazalacak ve sağlam bir çatı veya yüksek nem veya yağmur yağan alanlarda küflenecektir.Ürünlerimizin hiçbirini kapalı yüzme havuzu alanında kullanmanızı önermiyoruz. Bu tür bir alannemi hapseder ve ürünlerimizin çok hızlı küflenmesine ve erken bozulmaya neden olmasınaneden olur.

Ayrıca, kapalı çatılara doğal ot monte edilirken, doğal otun ömrü kar, aşırı yağmuryağışı veya nem gibi nemli iklimde sadece yaklaşık iki yıl ya da üç yıl sürecektir bu nedenledoğal ot çatı kaplamaları bu koşulların hiçbirinde çalışmayacaktır.Zaman ve kıtalar boyunca, birçok kültür, bambuyu farklı elementlerden hafif bir koruma olarakkullanmıştır. Örtüşen desenler, havanın altında depolanan herhangi bir mobilya veya ekipmanıetkilemesini önlemeye yardımcı olacaktır.

Doğal ot, kuru ve az yağışlı iklimler için en uygunolanıdır ancak tüm ortamlarda kullanılabilir. Doğal ot, en iyi şekilde hava şartlarına dayanıklıdır.Aynı zamanda hem sıcak hem de soğuk iklimlerde yapınızı rahat bir sıcaklıkta tutan oldukçaetkili bir doğal izolatördür.


Doğal Ot Çatı Kaplama Fiyatları

Doğal ot çatı kaplama fiyatları uygulamanın yapılacağı binaya, yapıya, boyutlarına, özelliklerineve mekanlarına göre değişir. Fiyatlarımızla ilgili daha ayrıntılı ve geniş bilgi almak için bizimleiletişime geçebilirsiniz.