Hasır Gölgelik

Hasır Gölgelik Ürün ve Uygulamalarımız ile uygun fiyatlı ve ferah mekanlara sahip olun. Doğal ve ısı yalıtımı sağlayan hasır gölgelk uygulamalarımız için bize ulaşın.

Hasır gölgelikler genellikle bahçelerde, yazlık evlerde, sitelerde, otellerde, pansiyonlarda, parklarda, havuzda ve plajlarda kullanılabilir. Mükemmel bronzluğu elde etmek için arka bahçede veya havuz kenarında kullanım için hasır gölgelik idealdir. Hava koşullarına dayanıklı olan hasır gölgelikler, serin kalmanızı sağlar. Veranda, sundurma, havuz kenarı veya bahçe için kullanılabilen hasır gölgelikler dayanıklı, çabuk kuruyan, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Hasır Gölgelik


Hasır Bambu Gölgelik

Hasır gölgelikler tarih boyunca ilkel yöntemlerle yapılmıştır. Bu yöntemler geleneksel olarak nesilden nesile aktarılmıştır. Günümüzde ise çok daha teknolojik yöntemlerle, çok şık ve estetik tasarımlarla, modern görünümlerle hasır gölgelikleri tercih edebilirsiniz.

Yeni̇li̇kçi̇ konfor ve sti̇le sahip hasır bambu gölgelikler, bir tesiste veya spada bulabileceğiniz lüks bir his verir. Hasır gölgelikler dış mekanda birinci sınıf rahatlama sunar. Hasır bambu gölgelikler, dış mekan kullanımı için tasarlandı, yıl boyunca yağmur ve rüzgara dayanacak kadar dayanıklıdır.

Hasır Gölgelik

Ülkemizde hasırdan yapılmış çatılar, bambu ile karşılaştırıldığında daha uzun ömürlülüğü nedeniyle inşaat sektöründe kullanılan geleneksel bir teknoloji olmuştur. Hasırdan bir çatı altında, sıcak havalarda hoş bir serinlik ve soğuk havada rahatlatıcı bir sıcaklık bulabilirsiniz.

Hasır bambu çatıların bir diğer avantajı da güneşten korumasının yanı sıra şiddetli yağmurların gürültüsünü azaltabilmeleridir.

 

Hasır Gölgelik Fiyatları  

Hasır gölgelik fiyatları boyutlarına, özelliklerine, tasarımına ve modellerine göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden farklı tasarımlar ve boyutlara göre daha ekonomik modelleri tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak daha büyük boyuttaki bahçeleri dekore etmeniz için daha yüksek fiyatlara hasır gölgelikler satın alabilirsiniz.

Hasır Gölgelik


Hasır Gölgelik Nasıl Yapılır?

Bu kavurucu sıcak yaz günlerinde, dışarıda ve dış mekanlarda serinlemek oldukça zor olabilir. Bahçeniz bir veranda seti, havuz veya güzel bir bahçe ile donatılmış olabilir ancak en sıcak günlerde çok az gölgeyle, uzun süre dışarıda kalmak kesinlikle oldukça rahatsız edici olabilir.

Büyük ağaçlar, çardaklar ve güverteler ile daha fazla gölgelik için harikadır ancak hızlı bir şekilde kurulması en kolay veya en uygun fiyatlı şeyler değildir. Bahçenizde, dizaynı bozmayan veya göze batmayan belirli bir alanı gölgelendirmek için hasır gölgelikler kullanabilirsiniz.

 

Hasır Gölgelik Yapımı

Güneşten korunmak için yaratıcı hasır gölgelikler yapabilirsiniz. Hızlı bir hasır gölgelik kurmak için ihtiyacınız olan her şeye evin etrafında olabilir. Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, biraz gölge sağlayacak kadar büyük bir kumaş parçası, biraz hasır ve direk, temel görevi görecek bir şey ve belki birkaç alet ve ip veya sicim gibi ekstra malzemeler gerekir.

Hasır Gölgelik

Hasır gölgelik yapmak için hasır çubukları kalın ip, halat ya da sicimlerle bağlamanız ve dokumanız gerekir. Daha sonra çivilerle ve direklerle sabitlemelisiniz.


Hasır Gölgelik İstanbul  

Hasır gölgelik özellikle İstanbul’daki oteller, yazlık evler, bahçeler, havuzlar, spalar, siteler, pansiyonlar, bahçeler ve kamelyalar için idealdir. İstanbul’da hasır gölgelik yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hasır Gölgelik İzmir

İzmir gibi sahil bölgesinde ve yaz mevsiminin yoğun yaşandığı yerlerde tüm evlerde güneşten korunmak ve serin dış mekanlar yaratmak için hasır gölgelikleri dekorasyona dahil edebilirsiniz.


Hasır Gölgelik Bursa     

Bursa için hasır gölgelik yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hasır Gölgelik Ankara   

Ankara’da özellikle yaz aylarında şık bir tropikal hava yaratmak için yazlık evlerde, göl kenarında, otellerde, bahçelerde ve restoranlarda hasır gölgelikler kullanabilirsiniz.


Hasır Gölgelik Antalya

Antalya gibi çok sıcak ve nemli iklimlerde ve dış mekanlarda hasır gölgelikler kullanabilirsiniz. Hasır gölgelikler ile ilgili detaylı bilgi almak için internet sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.