Hasır Şemsiye

Birbirinden şık ve doğal hasır şemsiye modellerimiz ve ürünlerimiz ile Tüm Türkiye'de toptan ve parekende siparişlerinizde hizmetinizdeyiz.

Hasır Şemsiye

Hasır şemsiye genel olarak yazlık yerlerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel ürünlerdir. Hemişlevsel olarak güneşi engellediği için kullanılır, hem de şık dekorasyon unsurlarıdır.Elinizde en sevdiğiniz kokteyliniz, kitabınız, müziğinizle birlikte keyif yapmaya ne dersiniz?Evinizin verandasında, terasında, bahçesinde ya da havuz kenarında serin bir gölgelikistediğinizde doğal ve şık görünümlü hasır şemsiyeler kullanabilirsiniz. Hasır şemsiyeler ile ilgilidaha geniş bilgi almak için internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz.


%100 Doğal Hasır ve Uzun Ömürlü Hasır Şemsiyeler

Kamış yani saz hasır kelimesinin altında, göletler, nehirler veya sulak alan çayırlarının kıyısında büyüyen normal kamışı anlıyoruz. Bitki sonbaharın başlangıcında uykuya dalar, ancak dikey konumunu korur, gövdeler altın-kahverengi renktedir.

Kahverengi kamış, uzun depolama sırasında veya çatıda elde edilir. Bunun nedeni, pigment gri-kahverengi rengini vurgularken gövdenin yanması ve objektif olmasıdır. İlk don ile yapraklar düşer. Bundan sonra hasada başlayabilirsiniz.

Kamış, su düştüğünde ve taşkın yatağı buzla kaplı olduğunda kışın biçilir. Sazlar manuel çim biçme makineleri veya özel makineler kullanılarak toplanır. Güzel saz hasırlarından örülmüş plaj şemsiyesi, ürün gamımız içinde yer alır. Bahçede gölgeli bir alan oluşturmak veya temalar oluşturmak için idealdir. Dış mekanlarda tropikal bir ambiyans yaratmak için kullanabilirsiniz. Havuz kenarında keyif yapmak ve tatilin tadını çıkarmak için örme plaj şemsiyeleri kullanabilirsiniz. Evlerin veranda ya da teras gibi dış mekanlarında güneşlenmek ve bronzlaşmak, kokteylinizi yudumlamak ve kitap okumak için şık ve serin gölgelik sunan bu şemsiyeleri kullanabilirsiniz.


Hasır Şemsiye Modelleri

Hawaii Hula tiki stili hasır şemsiyeler, çevre dostu özelliklere sahiptir ve hasır çatı kaplama malzemelerinden yapılmıştır. Hasır şemsiyeler güneş ışınlarından ve yağmurdan etkilenmez ve rengi solmaz. Dış mekanları şık ve havalı hale getiren hasır şemsiyeler yazlık yerlerde, otellerde, havuzlarda, balkonlarda, teraslarda, verandalarda, pansiyonlarda, restoranlarda, bahçelerde, parklarda ve plajlarda kullanılabilir. Tüm hasır şemsiye modellerimizi görmek için Saz Kamış web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hasır Plaj Şemsiyeleri

Nervürlü şemsiyeler, oldukça dayanıklıdır ve güneşten yüksek koruma sağlar. Hasır şemsiyeleringenel olarak taşıması kolay, montajı kolay, sökülmesi kolay ve kurulumu kolaydır. UV dirençliolan hasır şemsiyeler aynı zamanda tatlı ve serin bir gölgelik sunar.Yuvarlak veranda şemsiyeleri, konut ve ticari alanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda bahçemobilyaları için idealdir ve gerçek

Hawai ambiyansını evlerinize getirir.Dayanıklılık ve uzun süreli koruma için tasarlanmış nervürlü şemsiye, hasırdan çatı tentesi,dayanıklı ve daha iyi hava tahliyesi için nefes alabilen tenteden yapılmıştır.Şemsiyelerimiz hasırdan çatı kaplama malzemesinden yapılmıştır. Çatı tente malzemesi solmazve mükemmel bir UV koruması sağlar.Açılması ve kapatılması kolay olan hasır şemsiyeler, elle itme sistemi ile tasarlanmıştır.

Büyükplaj şemsiyelerinin taşıması kolaydır ve kolay bir şekilde kullanılır.Hawaii tarzı Hula tiki sahil şemsiyeleri, hasırdan üretildiği için serin bir gölgelik hissi sağlar.Güzel ve doğal renkleri insanların dikkatini çeker. Fonksiyonel ve dekoratif olan hasır plajşemsiyelerinin montajı ve demontajı çok kolay ve pratiktir.


Hasır Şemsiye Fiyatları

Hasır şemsiye fiyatları boyutları, özellikleri, yapısı ve kullanım türlerine göre farklılık arz eder.Hasır şemsiye fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.Hasır Şemsiye İstanbulİstanbul’daki özel mekanlar, parti alanları, plajlar, havuzlar, bahçeler, teraslar, oteller,restoranlar, açık hava konser mekanları, parklar, siteler ve yazlık mekanlar için hasır şemsiyelerdekoratif seçenekler sunabilir.

 
Hasır Şemsiye İzmir

İzmir’in sıcağından korunmak ve hafif melteminde hoş bir serinlik yaratmak adına dışmekanlarda hasır şemsiyeler kullanabilir ve mekanlara tropikal bir hava kazandırabilirsiniz.


Hasır Şemsiye Antalya

Antalya gibi tatil bölgelerinde plajlarda ve havuzlarda, restoranlarda, tatil köylerinde, eğlencemerkezlerinde, su parklarında ve bahçeli mekanlarda hasır şemsiyelerle Hawaii ikliminimekanınıza taşıyabilirsiniz.