Kirpi Çatı Kaplama

Doğal ve Egzotik kirpi çatı kaplamaları dayanıklıdır ve uzun ömürlü kullanımlar sunar. Kirpi kamış çatı hizmetlerimiz için bize ulaşınız.

Kirpi Çatı Nedir?

Kirpi çatı kaplama uygulamaları safari stili bir görünüm yaratmak için ideal dekorasyonürünleridir.

Kirpi çatı kaplamaları Afrika ambiyansı oluşturmak için dış mekanlarda, yapılardave binalarda kullanılabilir.Güney Afrika’ya özgü dekorasyon stiliyle kirpi çatı kaplamaları, kullanım kolaylığını güzel birgörünümle birleştiren tamamen doğal ve tamamen çevre dostu bir üründür.

Kirpi Çatı Kaplama

Kamışlardan vesazlardan yapılan bu çatı kaplama uygulamaları, yenilenebilir bir kaynaktan toplanır ve hasataslında büyümeyi destekler.Saz, metal bir çerçeveye sabitlenebilen veya halata kolayca klipslenebilen veya tahta bir çıtatutturulabilen yüzeyler için önceden üretilir. Sazın gerçek tohumları ve çiçek kısımlarıkullanıldığında daha rustik bir görünüme sahiptir.Özellikle tatil köylerinde, otellerde, restoranlarda, kamelyalarda, bahçelerde, parklarda, yazlıksitelerde, kamp alanlarında, açık hava eğlence merkezlerinde, havuzlarda, plajlarda, tiki barlarda,piknik alanlarında, bungalovlarda ve sitelerde kirpi çatı kaplama uygulamalarını çok rahat birşekilde kullanabilirsiniz.


Kirpi Çatılar

Çatı konstrüksiyonlarında kirpi çatı kaplamaları kullanmanın başlıca avantajları vardır. Yerelzanaatkarlar tarafından iyi anlaşılan geleneksel bir teknolojidir. Özel alet gerektirmedenkurulumu yapılabilir. Kirpi çatıların büyük ölçekli kullanımının, dört veya beş yıl içinde hızlı birşekilde değiştirilmesinden ötürü hiçbir feci çevresel sonucu yoktur. Kirpi çatı kaplamasınınfiziksel özellikleri onu sismik alanlar için ideal bir yapı malzemesi yapmaktadır.

Kirpi Çatı Kaplama

Diğer birçokyapı malzemesiyle karşılaştırıldığında, bu kaplamaları satın almak, işlemek ve bakımını yapmakucuzdur.Bununla birlikte, özellikle aşırı ıslanma ve kuruma, böcek ve mantar saldırısı, fiziksel etki veaşınma ve yıpranma nedeniyle sınırlı dayanıklılık gibi üstesinden gelinmesi gerekendezavantajlar vardır.Yağmur koruması için çatı su geçirmez bir membranla kaplanmalıdır. Bu, uygun bir yerelkaplama materyali ile veya daha uygun bir şekilde, üzerinde çimin büyüyebileceği 10 cm’lik bir toprak tabakası ile kaplanabilir. İlk takviye için yani kaymayı önlemek için toprak, güçlü bir ağlaaşağıda tutulmalıdır.

Çim çatıların yoğun yapısı, toprak örtüsüne nihai sağlamlığını verecektir.

Kamış Kirpi Çatı

Kamış kirpi çatılarla size harika dekorasyon ürünleri sunmaktan mutluluk duyarız. Özenleseçilmiş ticari sınıf malzemelerden yapılan saz rulolar ve saz paneller yağmura, rüzgara dayanmave sert güneş ışığını bozarak çatınızı doğanın şiddetli unsurlarına karşı koruma yetenekleri ileöne çıkar.Kirpi çatı kaplamaları, olgunlaştırılmış ve dayanıklılık, sağlamlık ve uzun ömürlülük açısındantest edilmiş doğal malzemelerin bir araya getirilmesi ve ardından iyileştirilmesiyle oluşturulur.Ayrıca, açık hava mekanlarında kirpi çatı kaplamalar beş yıla kadar uzun ömürlüdür.

Kirpi Çatı Kaplama

Doğal kirpi çatı kaplama ve tema seçenekleri sunan ürün yelpazemiz, çit, direk, bahçe, teras,veranda ve daha fazlası gibi diğer inşaat ve tematik malzemelerle birlikte kapalı yürüyüş yolları,barınaklar, çardaklar ve kamelyaları içerir. Ayrıca, mevcut dış mekan yapılarının görünümünüdönüştürebilir.

Ülkemizdeki en büyük saz çatı kaplama projelerinden bazılarını geliştirmiş olmaktan ve uzunyıllara dayanan deneyimlerimizle son teknoloji dekorasyon çözümleri sunmaktan gururduyuyoruz. Ürünlerimiz birçok ticari uygulamaya sahiptir ve açık hava sınıfları, oturma alanları,yemek alanları, parklar, oteller, plajlar ve eğlence alanları için mükemmeldir ve hem gölgelikhem de barınak çözümleri sunar.


Kirpi Çatı Kaplamaları

Kirpi Çatı Kaplama

Bir tente, barbekü alanı, plaj, tiki bar veya sazdan duvar kaplaması olarak kullanım için, ruh halinizi yaratmanız ve ihtiyacınız olan her yerde hissetmeniz için geniş esneklik sağlayan çeşitliürünlerde ticari sınıf kirpi çatı kaplamaları sunuyoruz.

Mekanınızın dekorasyonu için işeyarayan, herhangi bir şekilde katkıda bulunan ve tümü mükemmel yalıtım özelliklere sahip olankirpi çatı kaplamaları güneşe, yağmura ve rüzgara karşı dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Bu açılardan kirpi çatı kaplamaları dayanıklıdır ve uzun ömürlü kullanımlar sunar.