Uzakdoğu Kirpi Kamış Çatı Kaplama

Uzakdoğu çatı kaplama, Asya iklimini ve esintilerini dekorasyona yansıtan ürünlerdir. Uzakdoğuçatı kaplama uygulamaları pek çok konut, bina ve yapının dış mekanlarına çok hoş bir havakatar. Uzakdoğu çatı kaplama modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı ve geniş bilgi almakiçin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzakdoğu Kirpi Çatılar

Manzaralı mekanlar, parklar, hayvanat bahçeleri, eğlence parkları, tatil köyleri, kültür köyü,oteller, villalar, plaj, yüzme havuzu, eğlence merkezi, barbekü bar, çiftlik, bahçe, piknik alanı vediğer yerler için uzakdoğu kirpi çatılar oldukça ideal uygulamalardır.Uzakdoğu çatı kaplama, bir çatı kaplamadan istenebilecek tüm özelliklere sahiptir ve sırrıkullanılan doğal malzemlerden yatmaktadır.

Esasen, uzakdoğu çatı kaplamaları, elementleredayanma konusunda eşsiz bir yetenek vardır ve aslında suyu iter. Renkler, zengin kahverengi vealtın rengi arasında değişir. Rustik ve estetik görünümlere sahip olan Uzakdoğu çatı kaplamasıuygulamaları, pek çok dış mekana karakter kazandıran ve çok yönlü olarak kullanılabilendekoratif uygulamalardır.


Uzakdoğu Çatıları

Uzakdoğu çatı kaplamaları uygulamaları, basamaklı sert hatları ve görünümü ile gelenekselbasamaklı kamış kiremitlerine kıyasla rustik tropikal ada görünümünü sağlar. Sonuç tamamenyeni bir görünüm ve estetiktir.Uzakdoğu çatıları güzel, çok pratik, kullanışlı, oldukça uygun fiyatlı ve çok otantik özellikleresahiptir. Doğal saz ve kamış malzemelerden tasarlanan ve inşa edilen çatı kaplamaları ürüngamımızda en çok tercih edilen dekoratif ürünlerden biridir.

Bu uzakdoğu çatı kaplamaları, nemeve çürümeye dirençli yapılara sahiptir. Toksik olmayan bu dekorasyon ürünleri çevre dostudurve sağlığa zarar vermez. Kuşlar, kemirgenler ve solucanlar tarafından hasar görmeye dirençliuzakdoğu çatı kaplamalarının ek bakım maliyeti yoktur.

 

Uzakdoğu Çatısı Çeşitleri Modelleri Fiyatları

Egzotik malzemelerden yapılan uzakdoğu çatı kaplamaları birkaç nedenden dolayı benzersizdirve diğer çatı kaplama malzemelerinden elde edemeyeceğiniz çok çeşitli faydalar sağlar.Her şeyden önce, kullandığımız kamış ve saz malzemeleri hemen hemen en dayanıklımalzemedir. Bu materyallerin daha geleneksel çatı kaplama çözümlerinden çok daha uzunsürdüğü bilinmektedir. Yani uzun ömürlü olan uzakdoğu çatı kaplamaları,

inanılmaz bir değer veyatırımınız için büyük bir geri dönüş anlamına gelir.Özel uzakdoğu çatı kaplamalarının bu kadar uzun süre dayanmasına ne yardımcı olur? Uzakdoğuçatı kaplama, hem küf hem de suya karşı doğal olarak dayanıklı olan kamışlardan ve sazlardanelde edilir.

Nem hasarı veya küf hasarı riski çok azdır. Sürekli nem tehdidi altında olangeleneksel çatı kaplama malzemelerinde durum böyle değildir ve küf veya yosun oluşumunu önler.


Uzakdoğu Çatı Kaplamalarının Özellikleri

Evinizin görünümü, kim olduğunuz ve neye değer verdiğiniz hakkında çok şey anlatır. Bunedenle, şirketimiz, çatı kaplama projeniz için doğru malzemeyi seçmeye kararlıdır, vicdanlıyaşam ve eşsiz kalite konusunda net bir hizmet sunar.Egzotik çatı kaplama sistemleri, ilk çağlardan beri kullanılan saz ve kamışlarla yapılmış, otantikgörünümünü ve dayanıklılığını sağlamak için özenle tasarlanmıştır.

Pek çok renk karışımı veçeşitli profil stilleri ile, bu çatı kaplama sistemlerinin otantik görünümünün, dayanıklılığının veömür boyu maliyet avantajlarının, her türlü ev veya iş sahibi için olağanüstü bir değer kattığınıgörmek kolaydır.Uzakdoğu çatı kaplamaları yangına karşı son derece dayanıklıdır.

Bunun dışında dış koşullarakarşı, darbelere ve hasarlara karşı oldukça sağlam yapıdadır. Aynı zamanda uzakdoğu çatıkaplamaları yosuna ve rüzgara çok dayanıklıdır. Çok az bakım gerektiren bu tür çatı kaplamaları oldukça uzun ömürlüdür.

Resimler