Saçaklı Ot Kaplama

Saçaklı ot kaplama mekanlara güzellik ve özellik kazandıran dekoratif ürünlerdir. Saçaklı ve püsküllü çatı uygulamarımız için bize ulaşınız.

Saçaklı ot kaplama mekanlara güzellik ve özellik kazandıran dekoratif ürünlerdir. Hawaii stili vetropikal bir ortam yaratmak için dış mekanlara saçaklı ot kaplama uygulamaları yaptırabilirsiniz.


Hasır Kamelya

Güçlü ve dayanıklı olan saçaklı ot kaplama ve hasır kamelyalar, ağır hizmet tipi dış mekangölgeliğini bir tiki kulübe veya tiki bar tasarlamak ve inşa etmek için kullanabilirsiniz.

Saçaklı Ot Çatı Kaplama

Bir masaekleyin ve plajda veya arka bahçenizde hasır şemsiye altında öğle yemeğinin tadını çıkarın!Çevre dostu saçaklı ot kaplamasının ve hasır kamelyaların rengi solmaz. Etkili ve verimli birşekilde serin bir gölgelik yaratmak, güneşlenmek ve gölgenizi en üst düzeye çıkarmak için kolayeğim ayarını kullanabilirsiniz. Çok yönlü ve çok yönlü kullanımlara sahip olan bu dekoratifürünler, tropikal iklimleri ayağınıza getirir.


Saz Dekorasyon

Hawaii Hula tiki sahil kulübeleri stilini yansıtmak için doğal saçaklı ot kaplamalarıkullanabilirsiniz. Çatı kanopi malzemelerinin rengi solmaz. Saz dekorasyon gibi saçaklı otkaplama çatıları otellerde, restoranlarda, barlarda, yazlık mekanlarda, su parklarında, eğlencemerkezlerinde, spalarda, havuzlarda, plajlarda, bahçelerde, verandalarda, teraslarda ve dışmekanlarda kullanabilir.

Saçaklı Ot Çatı Kaplama

 

Sazlık Çatı

Saçaklı ot kaplama uygulamaları tropikal eğlenceyi plajınıza veya verandanızdaki mekanınızataşıyın. Hafif, dayanıklı saçaklı ot kaplamaları, güneşli ve sıcak havalardan rüzgarlı ve yağmurluhavalara kadar çeşitli hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Saçaklı ot kaplamalarıçevre dostudur, geri dönüştürülmüş ve doğal ürünlerden yapılmıştır, saçaklı ot kaplama güneşkoruması için mükemmeldir.Hafif niteliklere sahip saçaklı ot kaplama dış mekanları daha şık ve çekici hale getirir. Bu saçaklıot kaplamaları, arka bahçenize harika bir katkı olacak, temalı bir parti için klubüler ve kamelyalarda kullanılabilir.


Saz Kamelya

Veranda, plaj, çimen, göl, piknik, deniz kenarı, bahçe, arka bahçe, kamp ve diğer açık havaetkinliklerinde kullanılmak için saz kamelyalar ve saçaklı ot kaplamalar idealdir. Açık havaeğlence aktiviteleri ile kendinizi şımartacak ve bu tür dekorasyon ürünleri ile keyifli bir tatilambiyansı yaratabileceksiniz.

Saçaklı Ot Çatı Kaplama

 

Kamış Çatı Kaplama

Kamış çatı kaplamalar harika bir fiyata üstün bir çatı sağlamak ve kalitemizden veyabütünlüğümüzden asla ödün vermemektir. Eviniz için yeni bir çatıya ihtiyacınız olabilir veseçenekler çok fazla olabilir. Birkaç farklı teklif alabilirsiniz ve birkaç farklı şirketlekonuşabilirsiniz ve kime güveneceğinizi bilmeyebilirsiniz. İyi bir anlaşma mı yoksa iyi bir çatımu alacağımız hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir.

Şimdi, çatı kaplama endüstrisinde yıllarındeneyimine sahip konut ve ticari çatı kaplama uzmanlarıyız.Çatı kaplama endüstrisinde deneyimli olan şirketimiz, tek bir yedek çatı kirişinden tamamen yenibir çatıya kadar, hasır çatılar, kamış çatılar, saz çatılar ve saçaklı ot kaplama veya yeniden inşadahil olmak üzere çatı kaplama işlerinin tüm yönlerini kapsar.

Standart olarak yüksek kaliteliişçilik ve hizmet ile tüm çatı kaplama hizmetleriniz için profesyonel, güvenilir ve uygun fiyatlıbir işletme olmaktan gurur duyuyoruz.


Saçaklı Ot Kaplama Çatılar

Saçaklı Ot Çatı Kaplama

Saçaklı ot kaplama genel olarak çatılar, döşemeler ve yeniden çatı kaplamalar için kullanılır.Yeni yapılarda ve uzatma çatı çalışmalarında kullanılır. Saçaklı ot kaplamanın yalnızcatasarımını ve montajını yapmakla kalmıyoruz.

Aynı zamanda çatı onarımlarını ve bakımınıyapıyoruz. Aynı zamanda yeşil çatı sistemleri kuruyoruz. Yüksek kaliteli alt yüzeyler, cephelerve oluklarla saçaklı ot kaplama uygulamaları yapıyoruz. On yılı aşkın deneyimiz ve uzmankadromuzla işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Saçaklı ot kaplama uygulamaları için bizimleiletişime geçebiliriz.