Örme Plaj Şemsiyesi

Saz Hasır ve Kamış şemsiyeler ile geniş, sağlam ve dayanıklı örme plaj şemsiyeleri üretiyoruz. Sipariş ve bilgi almak için bize ulaşınız.

Örme plaj şemsiyesi yalnızca plajlarda değil pek çok farklı yazlık mekanda işlevsel olarakkullanılabilen dekoratif ürünlerdir. Restoranlarda yemek masalarına serin bir gölgelik yapmakiçin örme şemsiyeleri kullanabilirsiniz. Plajlarda, güneşlenen insanlara serinlik vermek amacıylakullanılabilir.

Otelinizde kalan misafirlerinizi açık alanda rahat ve konforlu hissettirmek içinörme plaj şemsiyelerini kullanabilirsiniz. Yazlık evler, siteler, havuz kenarı ve bahçeler gibi dışmekanlarda şık dekoratif ürünler olarak örme plaj şemsiyesi modellerini kullanabilirsiniz.

Örme Hasır Plaj Şemsiye

Oyun alanlarında çocukların güneşten korunması ve serin bir şekilde keyifle oynayabilmesi içinbu şemsiyeleri kullanabilirsiniz. Parklarda, insanların güneşten kaçıp sığınabileceği buşemsiyeler konforlu ve keyifli vakit geçirmeyi sağlar.

Oyun merkezlerinde ve eğlenceparklarında da bu harika şemsiyeleri kullanarak hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.


Geniş Plaj Şemsiyesi

Örme plaj şemsiyesi, kaliteyi sağlamak için katmanlı olan en yüksek kaliteli hasırmalzemelerden yapılmıştır. Hasırların yapıldığı saz malzemesinin ömrü ikamet ettiğinizbölgedeki iklime ve bakım türüne bağlı olarak yaklaşık beş yıl sürer. Bu şemsiye, kurulduğundabüyük bir yüzeyi tamamen kaplar. Altın rengine yakın örme plaj şemsiyesi, her türden dış mekandekorunu tamamlar ve bir huzur ve sükunet anlamını vurgular.

Örme Hasır Plaj Şemsiye

Bulunduğunuz dış mekanıgüzelleştirmesinin yanı sıra rahatlık ve mutluluk sağlar.Tatile gidemeyen ve tatil yapmayı özleyen kişiler, kendi ev ortamlarında tropikal iklimleryaratabilir. Aynı zamanda deniz kenarında olmayan karasal iklimlerde ve bu bölgelerdekiişletmelerde keyfi ve mutluluğu çağrıştıran geniş plaj şemsiyeleri kullanarak dekorasyonu dahaestetik hale getirmeniz mümkündür.


Plaj Şemsiyesi İmalatı

Yüksek kaliteli tropikal dekor sizi bir ada ambiyansına veya harika bir deniz kıyısına götürebilir.Bu çevre dostu, yüksek kaliteli sazdan yapılmış örme plaj şemsiyesi, tamamen doğalmalzemelerden üretilmiştir.

Herhangi bir yapıyı, sazdan yapılmış örme şemsiyeler ile güzel, tropikal temalı bir odaknoktasına dönüştürebilirsiniz. Havuz alanınıza, tiki barınıza, oyun alanınıza, bahçelerinize ve çokdaha fazla dış mekana örme plaj şemsiyeleri ile lüks bir his katın. Altın rengi şemsiyelerkonutunuzun herhangi bir alanına organik bir his verir ve herhangi bir dekor temasını tamamlar.Uzun yıllar boyunca bu dekoratif şemsiyelerin üst düzey görünümünün ve organik hissinin tadınıçıkarın.

Örme Hasır Plaj Şemsiye

Bu malzemenin, iklim ve hava koşullarınıza bağlı olarak genellikle beş yıllık bir ömrüvardır.Çevre dostu örme plaj şemsiyeleri ile her alan rahatlamak için bir ortam haline gelebilir. Sazdanyapılmış şemsiyeler ve çeşitli diğer bambu ve tropikal temalı ürünlerimizle ada tarzı dekorasyonstilinize hayat verin.

 

Plaj Şemsiyesi Üreticileri

Bu büyük gölgelik sunan, çevre dostu örme plaj şemsiyeleri, el dokuması olan yüksek kalitelisazların hasırlarından yapılmıştır. Hasır şemsiyeler, bir alanı hızla tropikal bir iklime dönüştürür.Avlunuza, verandanıza, terasınıza ya da bahçenize tropikal bir hava katın veya örme plajşemsiyelerini tiki bar şemsiyesi yapın. Ancak kendinizi şemsiyelerle sınırlamayın.

Bunun yanısıra dış mekan alanlarınızı, bahçenizi ve kamelyanızı hasır çatı kaplamalarla kapatmayı dadüşünebilirsiniz.Hem ticari hem de konut müşterileri, doğal tropikal örme plaj şemsiyelerinden yararlanabilir.

Bu paneller, işletmeler için havuzları, çocuk oyun alanlarını ve eğlence parklarını tamamlar.Biz, Türkiye’nin en büyük hasır ve saz dekorasyon ürünleri imalatçısı olarak işimiziönemsiyoruz ve sizlerin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Özellikle yaz mevsimininboğucu sıcak ikliminde şık ve konforlu serin gölgelikler ile konfor yaratmayı amaçlıyoruz.


Plaj Şemsiye Fiyatı

Plaj şemsiyesi fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.