Bambu Çit

Bambu çit ürün ve uygulamalarımız ile dış mekan, bahçe gibi alanlarınızı ekonomik ve doğal bir şekilde çevreleyin.

Bambu Çit

Bambu çit kaplama pek çok farklı şekilde kullanılabilen bir dekorasyon ürünüdür. Bambu çitkaplama genel olarak yapılara ve binalara oldukça şık, doğal ve estetik bir hava kazandıran birüründür. Bambu çit kaplama ile ilgili detaylı bilgi almak için internet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Bambu Çit Kaplama

Bambu kaplama bahçenizi, terasınızı, kamelyaları, plajları, otelleri, restoranları, parkları veyabalkonunuzu rahat ve egzotik bir cennete dönüştürebilir. Bambu çit, rulo veya panel olarakmevcuttur. Bambu çit ruloları, mevcut bir duvarı, ahşap çiti veya ağ panelini kaplamak için enuygun olanıdır.

Bambu Çit

Öte yandan bambu panelleri, iki bahçe arasında daha fazla mahremiyet yaratmakiçin en iyi şekilde bağımsız çit panelleri veya bölmeler olarak kullanılır.


Bambu Çit Ürünleri

Bu beton çitlere göre daha dekoratif ve doğal bir görünüm kazandırmak için müşteri, duvargirintilerini ayrı bambu çubuklarla doldurmayı seçebilir. Bambuyu diğer malzemelerlebirleştirmek genellikle çok benzersiz ve modern bir görünüm sağlar.

Çitin aşınmasını önlemekve dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmak için bambuya özel bir şeffaf sızdırmazlık maddesi uygulanabilir.Bahçelerde siyah bambu çit ruloları ve büyük çaplı bambu direkler kullanılır.

Bambu Çit rulo

Çit ruloları bir duvara sabitlenir ve bambu çitin dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmak için üstte bir çinko saçakile tamamlanır. Bambunun içindeki su ve döküntüyü önlemek için bambu direklerin üst uçları bile kaplanmıştır.Bambu balkonlarda kullanımı çok popüler hale geliyor çünkü uygun fiyata anında mahremiyetsağlıyorlar. 1 m yüksekliğinde ve 2,5 m genişliğinde bambu çit ruloları, bambu balkon panelleriyapmak için mükemmeldir ve tel bağlarla takılması kolaydır.

Avluların çirkin beton duvarları olabilir. Bu durumda duvarı bambu çit rulolarıyla kaplayarak güneşli ve tropikal bir oturma alanına dönüştürebilirsiniz. Çit rulolarındaki tüm bambu çubuklar galvanizli çelik tel ile birbirine bağlandığından, montajı çok hızlı ve kolaydır.

 

Bambu Çit Fiyatları

Bambu Çit rulo

Bambu çit fiyatları boyutlarına, özelliklerine, yapısına ve modellerine göre değişiklik gösterir.Bambu çit kaplama fiyatları ile ilgili bilgi almak için internet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Bambu Çit Yapımı

Bambu çit yapmak genel itibariyle teknik bilgi gerektirdiği için bambu çit kaplamaları ile evinizidekore ettirebilirsiniz.

 

Bambu Kamış Çit

Dış mekan bambu çit panelleri minimum şeffaflığa sahiptir ve bir bahçe için en fazla mahremiyeti sağlar. Ahşap çit direkleri ve özel geliştirilmiş paslanmaz çelik kelepçeler ilebirbirine kolayca takılırlar.Alçak bambu çitlerinde beton, metal ve bambunun kombinasyonu çok başarılıdır. Gri renk, koyubambu perdelerle güzel bir kontrast oluşturur ve bambunun üstündeki çinko kaplama çitinömrünü uzatır.

Üst ve alt kısım yağmur veya nem ile doğrudan temastan korunduğu takdirdebambu çitlerin çok daha uzun süre dayandığını bilmeniz gerekir. Bambu çit panelleri, bağlantısızperde olarak kurulabilme avantajına sahiptir.

Bambu çubukları, bahçe çitinin sağlam olmasınayardımcı olur.Bir veranda duvarını hızlı ve kolay bir şekilde kaplamanız mı gerekiyor? O zaman bu uygunfiyatlı bölünmüş bambu çit rulosu en iyi seçimdir. Bölünmüş bambu ruloları çok hafiftir vekulplu kullanışlı çantalarda paketlenmiştir. Tel bağlarla veya özel sabitleme vidalarıyla bir tel çitduvarına sabitlenebilirler.

Ucuz fiyatları, onları örneğin festivallerde veya şantiyelerde geçicidekorasyon için çok popüler tercihlerdir.


Bambu Çit Kaplama ile Mekanınıza Karakter Katın

Güzel bir şekilde yerleştirilmiş bambudan bir çit, tropikal, rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için idealdir. İster ticari ister konut uygulamalarında olsun, bambu, hoş bir ortam oluşturmayayardımcı olur ve her alanı davetkar hale getirir.

Bambu çit kaplamalar kurutulmuş ve kesilmiş bambu malzemelerinden dokunmuştur. Bambuürünlerini, ağır makine veya zararlı kimyasallar kullanmadan elle de kurabilirsiniz.

Doğalbambular yetiştirmek ve hasat etmek, nispeten az kaynak ve çok az zaman gerektiren bir süreçtirve doğal bambu ürünleri yaratmayı oldukça sürdürülebilir bir endüstri haline getirir. Doğalbambu ürünlerinin bertaraf edilmesi de çevre dostudur ve yeni paneller, hem size hem de çevreiçin nispeten düşük bir maliyetle hasarlı olanların yerini alabilir. Bambu çitlerin güzel, dayanıklıve çevre dostu olacağından emin olabilirsiniz.